مصاحبه یورگن کلوپ قبل و بعد از بازی با بارسلونا در آنفیلد استفاده از قانون رهایی

مصاحبه فبل از بازی نیم نهایی یورگن کلوپ

 

امشب تیم لیورپول موفق شد در یک بازی جذاب تیم بارسلونا را ۴ بر ۰ شکست دهد و به فینال لیگ قهرمانان اروپا صعود کند
از اونحایی که من عاشق قوانین جهان هستی هستم دنبال مصاحبه قبل بازی کلوپ گشتم و این مقاله را پیدا کردم و اگر کمی با قوانین ثابت و محکم جهان هستی آشنا باشید درک خواهید کرد که سرمربی تیم لیورپول داشت قانون رهایی را زندگی می‌کرد و به کلمه بسیار عالی اشاره کرد #لذت چون تمام تلاش‌مان را کردیم و اگر از روی عشق واقعی این دیدگاه را داشته باشی و نهایت تلاشت را بکنی قطعا به نتیجه خواهید رسید.
برای من درس بسیار بزرگی بود تا بیشتر به قوانین محکم و تغییر ناپذیر جهان هستی فکر کنم و آگاهانه این قوانین را رندگی کنم….

#فکر کنیم🤔 هیچ اتفاقی، اتفاقی نیست…..

دوست دار شما اسکندرنوری‌زاده
مدرس و مربی قوانین زندگی

مصاحبه یورگن کلوپ بعد بازی با بارسلونا

 

اسکندر نوری زاده (مربی زندگی)
صحبت‌های یورگن کلوپ بعد از بازی

کلوپ گفت: “تمام جریان بازی و 👈عملکرد👉 ما فوق العاده بود. من در زندگی فوتبال های زیادی تماشا کرده ام اما تعداد زیادی بازی به این شکل را در ذهن ندارم. برنده شدن مقابل بارسلونا همینگونه نیز دشوار است و بازیکنانم موفق به ثبت کلین شیت هم شدند و در حقیقت من نمی دانم چگونه چنین کاری انجام دادند.

گریه های جیمز میلنر بعد از بازی برای من معانی زیادی داشت. چیزهای مهمی در جهان وجود دارد اما ایجاد چنین نوع جوی نیز بسیار ویژه است. چنین نمایشی ممکن نبود اما بازیکنانم از نظر 👈ذهنی👉 فوق العاده هستند.

نگاه کنید، برای ارائه چنین نمایشی شما باید اعتماد به نفس فراوانی داشته باشید. بازیکنانی مثل اوریگی، شقری و تعدادی دیگر در فصل جاری چندان به میدان نرفته بودند اما چنین نمایشی داشتند. داشتن ریتم در این بازی بسیار دشوار بود و ارائه چنین 👈عملکرد👉 مانند این در زمین، برای ما و البته برای آنها بسیار مهم بود. این دیدار نشان می دهد که در فوتبال چه چیزهایی ممکن است.

قبل از بازی می گفتم بازگشت برابر بارسلونا غیرممکن است اما بازیکنانم از 👈نظر ذهنی 👉فوق العاده بودند. ساعت ۱۰:۱۰ است و بچه ها در رختخواب هستند اما بازیکنانم ذهنی بزرگ دارند.

گل چهارم؟ دفاع بارسا همه چیز را خوب پیش بینی کرد اما شما باید در این لحظات غیر قابل پیش بینی باشید. من توپ را دیدم که وارد دروازه شده اما خودم هم نفهمیدم چه زمانی کرنر ارسال شد. ما در برابر بهترین تیم جهان قرار گرفتیم و برنده شدن برابر بارسا بسیار دشوار است.”

توضیحاتی تکمیلی در رابطه با مقاله 👆🏼👆🏼👆🏼👆🏼👆🏼

🗣صحبت‌های کلوپ اولاََ روی بازی‌کنان خودش هست نه روی خودش
دوماََ پقیقاََ روی ذهنیت بزرگ و عملکرد بازی‌کنان خودش اشاره و تاکید می‌کنه، خود این هم یکی دیگه از قوانین جهان هستی هست،
چون ذهنیت و عملکرد باهم نتایجی را به ارمغان میاره که تحسین دنیا را به همراه خواهد داشت

اسکندر نوری‌زاده
مدرس و مربی قوانین زندگی

قوانین همیشه کار می‌کنند…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian
fa_IRPersian