چرا من آموزش می‌دهم؟!

چرا من آموزش می‌دهم؟

قصد من از آموزش چیه؟

چرا من آموزش می‌دهم؟! من آموزش می‌دم تا در زمان شما صرفه جویی بشه و هزینه‌های شما کاهش پیدا کند، یا از سختی کار کم بشه و دوباره کاری‌های شما به کمترین حد خودش یا کلا حذف بشه و کم شدن دوباره کاری یعنی حذف اشتباهات شما و حذف اشتباهات را این گونه معنی می‌کنم افزایش احتمال موفقیت و همه این کارها باعث قوت قلب من می‌شود تا در مسیر باقی بمانید.

خیلی از افراد با این که می‌دونند باید آموزش ببیند ولی باز هم برای خودشان کاری انجام نمی‌دهند به این علت که از قواینن جهان هستی آگاهی ندارند و نمی‌دانند که جهان چه شکلی کار می‌کنند و از نحوه کارکرد مغز هم آشنایی ندارند. به عنوان مثال:‌ذهن ما اگر گیر کند بیرون از خودش بهانه اش را پیدا می کنه و می‌گه الان وقتش نیست، از کجا معلوم آموزش‌ها جواب بده و … شما وابسته به چیزی هستید و آن هم به احتمال قوی این است که از بیرون کسی شما را هل بدهد تا در روند و مسیر موفقیت باقی بمانید. در یک جمله شما دنیا را بیرون از خودتان می‌بیند. من وقتی این قوانین را فهمیدم این سوال را از خودم پرسیدم؟ من چرا آموزش می‌دهم؟ اگر بخوام با خودم صادق باشم، من از آموزش لذت می‌برم و درآمد هم کسب می‌کنم. ولی پس همه این‌ها این را دوست دارم انتقال بدم که از مسیر رسیدن به خواسته‌هایمان لذت ببریم. به این علت که من قبل از آشنایی با این قواینن به اهدافم می‌رسیدم ولی خیلی به سختی، و از  قوانین و ابزاری‌های جهان هستی بر علیه خودم استفاده می‌کردم. البته نا‌آگاهانه این کار را انجام می‌دادم .

همان جوری که با آموزش هستید، دقیقا همان جور با زندگی‌تان هستید.

و شعار این‌که من تغییر از من آغاز می‌شود و اگر قصد دارید شروع به یادگیری قوانین جهان کنید و با نحوه کارکرد این دنیا آشنا بشوید، من در این مسیر به عنوان مربی همراه شما هستم.

برای اطلاع از سمینارها و دوره‌های آموزشی به وبسایتwww.eskandarnourizadeh.comمراجعه کنید یا عدد۳ را به شماره ۰۹۱۲۲۹۴۳۹۸۵ ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian
fa_IRPersian