سمینار بهترین انتقام از موفقیت

اگر به شما فرصتی داده بشه که از موفقیت انتقام بگیرید.
چطور این کار را انجام خواهید داد؟

سلام:

من اسکندر نوری زاده هستم و میخوام درباره مسیری با شما  صحبت کنم که بتونید بهترین انتقام را از موفقیت بگیرید. مسیری که منو در عرض کمتر از ۳ سال از یک کارگر ساختمانی و درآمدی که به سختی به دست میامد، قبل آشنایی با این مسیر برای گرفتن پروژه مسایل و شرایط سختی داشتم. مثلا اگر قرار بود کاری بهم سپرده بشه از قیمت واقعی آن ۵۰درصد پایین تر بود. و گرفتن پول که خیلی سخت تر از خود کار بود و برای رسیدن به اهدافم به سختی و با تمام وجودم تلاش میکردم.

و اینقدر مسیر دشوار بود که دیگه لذتی از نتیجه لذت نمی بردم. با تغییر مسیر، به لطف خدا شرایط کامل تغییر کرد  و الان خودم انتخاب می کنم با چه کسی و با چه قیمتی کار کنم و  پول ام  را در حین انجام کار  دریافت میکنم و مثل قبل برای رسیدن به حداقل خواسته هام روزی ۱۲الی ۱۶ ساعت کار سخت انجام نمیدم.و سیستمی ساختم که بدون نیاز حضور همیشگی خودم داره به بهترین شکل پیش میره

دیگران چی می‌گفتند؟

وقتی برای اولین بار با این مسیر آشنا شدم با تمام وجودم این مسیر را دنبال کردم و براش زمان و انرژی گذاشتم. اوایل کار از طرف خانواده، دوستان و اطرافیان و آشناها بهم گفته می شد که:

این چرند و پرتا چیه؟

پولت رو به چی میدی؟

اینا به خاطر جیب خودشون دارن میگن؟

مراقب باش پولت رو از دست ندی و……

مسیری که بهت گفته شده کار نمی‌کنه و برات ضرر هم داره پول و انرژی ات رو داری هدر میدی.

اما من با این باور که “میشه”
که” امکان پذیره”
“آموزش لازمه”
“تغییر سخت هست ولی شدنیه”
“من خودم خالق شرایط زندگیم هستم”

مسیر را ادامه دادم و تونستم بهترین انتقام را از موفقیت بگیرم  و همین الان همه اون افراد باورهاشون اونقدر تغییر کرده که :

چندین میلیون تومان بر روی خودشون در زمینه های مختلف آموزشی و کسب و کار سرمایه گذاری کردن؛ تا به چیزی برسن که من قبلا رسیدم.

[maxbutton id=”1″ ]

در سمینار ۲۷ مهرماه چی میگم؟

اسکندر نوری زاده

قصد دارم در سمینار ۲۷ مهر ماه در همین مورد صحبت کنم که این مسیر چی هست؟ چند مرحله داره و این که مسیر قابل ترسیم هست.

اسم بخش اول صحبت هام را گذاشتم مسیر تضمینی موفقیت که سه گام داره

 

گام اول: ذهنیت یا مایند ست (Mind set)
گام دوم: افعالیت و اقدام هست یا کشن ست (Action set)
گام سوم: مهارت و عادت هست یا سکیل ست (Skill set)

 

حالا مانید ست و ذهنیت چیه؟ ذهنیت یعنی چه باور و اعتقادی نسبت به خودت و  توانایی‌هات ، خدا، پول و  روابط ات داری و اینکه چه قدر با قوانین ثابت جهان هستی آشنا هستی.

 

گام دوم یا اکشن ست یعنی اینکه فعالیت ها و اقدامات متناسب با خواسته و هدفت هست یا نه . مثلا دوست داری بری باشگاه و روی سلامتی و تناسب اندامت کار کنی، نه تنها نمیری باشگاه بلکه غذاهایی میخوری که به اضافه وزن شما کمک  می کند  و حتی تحرکات کمتری خواهی داشت

 

گام سوم اسکیل ست یا مهارت ها و عادت ها که یه جوری نتیجه دو گام قبلی هست و شما آگاهانه یا ناآگاهانه عادت هایی در خودتان شکل دادید که شما را به خلاف مسیر هدایت می کنه.

اگر بخوام دقیق‌تر درباره این موضوعات صحبت کنم  شما باید آگاهانه ذهنیتی همراه با خواسته‌های قبلیتون شکل بدید و فعالیت‌هایی که به شما کمک می‌کنه تا این ذهنیت و خواسته قلبیتون را زندگی کنید انجام دهید و این فعالیت را آگاهانه و با شوق بارها و بارها تکرار کنید تا بخشی از وجود شما بشه؛ تا از یه جایی به بعد ناخودآگاه به مواردی فکر کنید که خواسته قلبی شما باشد، در اصل خواسته شما را تایید کنه.

جالب اینجاست که اکثریت آدم‌ها دقیقا نمیدون که از خودشون چی میخوان؟
یعنی تصور درستی از ذهنیت خودشان ندارند و اکثریت کلی گویی می‌کنن و از نتیجه‌ای که می‌گیرند رضایت ندارند یعنی هیچ کجای این ذهنیت نیستند که اتفاقی براشون بیفته.

جهان یک دستگاه بزرگه

اگر بخوام تمام صحبت‌هام را با یک مثال ساده بگم: جهان شبیه به یک دستگاه بزرگه.

فرض را بر این بگیریم دنیا یک دستگاه بزرگ هست که ما بهش می‌گیم سیستم جهان هستی، و این دستگاه همیشه در حال کار کردن است و  اکثر شما با این دستگاه و نحوه کار کردش آشنا نیستید و اگر الان هم دارید با این دستگاه کار می کنید؛ از اپراتورهای قبلی  یاد گرفتید چه دکمه ای را چه وقتی فشار می‌دادند و چه کلیدهایی را بالا پایین می‌کردن همان کار را انجام می‌دادید و اگر یه روزی دستگاه به هر دلیلی کار نکرد شما هیچ کاری از دست‌تان بر نمیاید، چون هیج آگاهی از نحوه کارکرد آن ندارید و من قصد دارم در سمینار بهترین انتقام از موفقیت شما را با قسمت‌های اصلی این دستگاه و نحوه کار کرد آن آشنا کنم که بتونید از دستگاه بهترین خروجی را با همان کیفیتی که دوست دارید را داشته باشید.
بخش دوم صحبت‌هام با کسانی که مثل خودم در اکثر سمینارها و کلاس‌ها شرکت کردند و نتیجه نگرفتن یا افرادی شاید این مباحث را دروغ بدونن و یا اینکه این‌ مباحث قابل اجرا نیست.

سمینار بهترین انتقام از موفقیت

من سمینار زیاد رفتم نتیجه نگرفتم؛ چکار کنم؟

اگر جزو افراد “سمینار برو” و “اهل مطالعه” هستی، این سوالات رو ازت دارم؟
به چند درصد از مطالبی که یاد گرفتی عمل کردی؟
و اگر عمل کردی چه قدر تداوم داشتی؟
بخش اول اگر انجام دادی و نتیجه نگرفتی شاید اطلاعات اشتباه گرفتی و یا شاید اشتباه اجرا کردی.

و اگر عمل هم نکردی توقعی نداشته باش که به نتیجه برسی.

تا زمانی که کاری انجام ندی نتیجه‌ای نداری؛ حتی اگر همه دانش‌های دنیا رو داشته باشی.

و بهت پیشنهاد می کنم اگر باز هم میخوای اجرا نکنی در این سمینار هم شرکت نکن و از روز تعطیلت استفاده بهتری کن چون اگر نخوایی به مطالبی که بهت گفته میشه عمل نکنی بهتر نشنوی و الکی ذهنت رو درگیر نکنی چون اگر بدانی و عمل نکنی فقط باعث میشه ادعای بیشتری داشته باشی و از دیگران متوقع‌تر بشی.

اینا همه‌ش دروغه

اگر اینطوری فکر میکنی میخوام تو رو ارجاع بدم به داستان خانواده و دوستانم؛ اونا هم اوایل همین فکر رو میکردن.

اما تغییر من رو که دیدن نظرشون عوض شد؛ شاید در نزدیکان تو فردی پیشروی این مباحث نبوده که تو هم یاد بگیری؛ به نظرم یک بار امتحان کن…هزینه ریسکت رو هم من پایین میارم.

چون سمینارم گارانتی بازگشت وجه داره.

[maxbutton id=”1″ ]

نظر شرکت کنندگان قبلی

[aparat id=”uQrR6″]

[aparat id=”7ibLR”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian
fa_IRPersian