کارگاه یک روزه توسعه فردی

کارگاه یک روزه توسعه فردی(ظرفیت محدود)

بیندشید، اقدام کنید و نتیجه بگیرید

 

 

عملگرایی حلقه گم شده موفقیت

 

شما هر چه قدر هم کتاب و منابع معتبرا را  مطالعه کنید و  شاگرد بهترین اساتید دینا هم باشید. بلاخره باید اقدام کیند و اکثریت آدم ها در اقدام کردن خود آجز هستند. در کتاب فوق العاده دانسته هایت را بگار بگیر، کن بلانچارد به سه نکته بسیار هم عمل نکردن آدم ها می پردازد که در ادامه آنها را برسی خواهیم کرد.

 

سه عامل عمل نکردن

۱- تلنبار شدن اطلاعات:

شما هر چه قدر کتاب بخوانید و مشورت بگیرید یا در کلاس های آموزشی و سمینار شرکت کنید شما قدرت عملگرایی تان پایین خواهد آمد. به این علت که کلی اطلاعات دارید نمی دایند که کدام را اجرایی کنید.

۲- فیلترهای منفی:

فیلتری های منفی مثل: این که از کجا معلوم که این درست باشه، این صحبت ها برای ایران نسیت و صحبت های از این قبیل که فقط و فقط باعث عمل نکردن ما می شود

۳- پیگیری نکردن

بعضی افراد هم اگر از تلنبار شدن اطلاعات و فیلترهای منفی هم عبور کنند و اقدام هم کنند و اما با عدم پیگیری خود به نتیحه نمی رسند و ما قصد داریم تا کارگاه یک روزه توسعه فردی به شما تکنیک های آموزش بدهیم تا قدم به قدم پیش برویم تا به اقدام و عمل بی انجامد.

 

گام اول توسعه فردی آگاهی به این که ما کجا هستیم و به کجا بخواهیم برویم. یا به عبارت دیگر وضعیت موجود را مشخص کیند و وضعیت مطلوب تان را ترسیم کیند. که در این مقاله با سه گام آن را برای شما شرح خواهم داد

۱- اندیشیدن:

یعنی هر آن چه شما در دنیا پیرامون خود می بینید یک روز یک فکر و ایده در اندیشه یک فرد بوده که آن را به مرحله ظهور رسانده

۲- اقدام کنید

هر اندیشه که اقدامی برای آن صورت نگرفته بی شک به رویاها و ایده های اجرا نشده پیوسته و به فراموش شده. هر ایده و فکر باید کاری عملی برای آن اجرا شود تا به مرحله ظهور برسد.

۳- نتیجه بگیرید

هر فردی که اندیشه ای داشته و اقدام عملی و گام به گام برای آن انجام داده حتما نتیجه قابل لمس گرفته است. در نتیجه هر شخص اندیشه ای داشته و برای آن اقدامی انجام بدهد و بهبود مستمر داشته باشد بی شک به نتیجه ختم خواهد شد

 

برای اثبات این صحبت ها می توانید این تکنک را به صورت امتحانی یک هفته زندگی کنید و نتیجه را برای ما در زیر این مقاله بنویسید.

توسعه فردی

به قول قرآن

إِنَّ اللَّهَ لَا يُغَيِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى يُغَيِّرُوا مَا بِأَنْفُسِهِمْ

خدا چيزى را كه از آن مردمى است دگرگون نكند تا آن مردم خود دگرگون شوند.(سوره الرعد: آیه ۱۱)

یادمان باشد

تغییر کردن یا موفقیت فرایندی یا پروسه ای طولانی است که با ایجاد تغییرات کوچک در نگرش و عملکرد خودمان به دست می‌آید.

 

 

چگونه افکار و ایده های خود را عملی کینم؟

یه مطلب خیلی مهم:

اکثریت افراد فکر می کنندکه تمام ایده هایی که به آنها گقته می شود یا افکاری که در سر دارند را کامل بکنند یا میل دارند که تمام زوایای کار را برسی کنند و بعد اقدام کنند. اما یه نکته خیلی مهم که بیشتر افراد از آن بی خبراند که شما تا زمانی که ایده اولیه را انجام ندهید و کار عملی برای به تحقق پیوستن آن ایده انجام ندهید قدم بعدی و ایده بعدی به شما گفته نمی شود. و به این خاطر است اشخاص کمی هستند که ایده های خود را عملی می کنند.

کارگاه یک روزه توسعه فردی

این کارگاه برای چه کسانی است؟

این کارگاه برای کسانی است که قصد دارند در زندگی خود تغییراتی مثبتی از قبیل: رشد شخصی، رشد مالی، بهبود جایگاه شغلی، بهبود روابط اجتماعی و….

 با شرکت در این دوره چه چیزی به دست می آورم؟

با شرکت در این دوره با کارکرد قوانین جهان هستی آشنا خواهید شد و این که چگونه فکر و اقدام کیند که به نتیجه دلخواه برسید

ارسال فایل صوتی جلسه بعد از ۲۴ ساعت از طریق ایمیل یا تلگرام

     فایل pdf چاپی برای یاداشت و فایل pdf الکترونیکی برای شما همراه با فایل صوتی ارسال می شود

پذیرایی با میوه و چای، نسکافه و شیرینی

http://waterse.ir/wp-content/uploads/2016/12/garanty.png

من، اسکندر نوری‌زاده (مدرس سمینار)، به اثربخشی و کاربردی بودن این سمینار را ضمانت می‌کنم و به تاثیر گزاربودن ۱۰۰٪ سمینار معتقدم. به علت این‌که خودم با استفاده از این تکنیک‌ها و شناختی که از خودم پیدا کردم و رعایت اصول و مباحثی که در این سمینار به آن اشاره خواهم کرد مسیر زندگیم را تغییر دادم. برای اولین بار وقتی که با این قوانین آشنا شدم و کسانی که این اصول را به من درس می‌دادند وقتی از آنها وقت مشاوره گرفتم و گفتم که میخواهم مدرس و مربی موفقیت شوم اکثریت به من گفتند که نمی‌توانم مدرس شوم به قول خودشان نشانه‌ای از استعداد و مهارت سخنرانی و مدرسی در من دیده نمی‌شد. ولی به لطف خدای مهربان من با شناخت باورهای محدود کننده و ساختن باورهای جدید و تمرین و تکرار زیاد مباحثی در این سمینار به آنها اشاره خواهم کرد، توانسته‌ام بخش اعظم زندگی ام را تغییر دهم. من هم مثل اکثر افراد نتایج تکراری زیادی از قبیل ناتوانی در وصول طلبها و ناتوانی در ارتباط برقرار کردن و روابط بد عاطفی و …  تغییر دادم. من این ضمانت را به شما میدهم که درصورت عدم رضایت شما از مطالب ارائه شده در این سمینار تمام وجه پرداختی درهمان روز با رضایت کامل پرداخت خواهم کرد. از این بابت آسوده باشید که هیچ ریسکی انجام نمی‌دهید!

راهکار تغییر پیشرفته

هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد! طبق قانون ویلفرد پارِتو ۸۰ درصد افراد از ترس های خود فرار می کنند و به جای رو به رو شدن با آن بهانه هایی پیدا می کنند که به صورت موقت از شر آن خلاص شوند. بهانه ها زیاد هستند؛

الان وقت ندارم!

باشه بعد از تعطیلات!

حالا فعلاً که من کاری ندارم!

چی میخواد بگه تو این دوره؟!

من استعدادم کجا بود!!!…

مخم این‌که پارتی داشته باشی مهارت کیلویی چند!

پول باشه همه چی درست می‌شه…

برای من که تا حالا مشکلی پیش نیومده…..

من که کار مهمی نمی خوام انجام بدم…

اما شما که تا الان این مطالب را به دقت خوانده اید، مطمئناً جزو ۲۰ درصد برتر جامعه هستید. ۲۰ درصدی که به دلیل شجاعت خود و توانایی رو به رو شدن به ترس ها و مشکلات به ۸۰ درصد باقی مانده مدیریت خواهند کرد….

کارگاه یک روزه <a href=توسعه فردی" width="1280" height="720" srcset="http://nourizadee.com/wp-content/uploads/2018/07/Presentation1.jpg 1280w, http://nourizadee.com/wp-content/uploads/2018/07/Presentation1-711x400.jpg 711w, http://nourizadee.com/wp-content/uploads/2018/07/Presentation1-768x432.jpg 768w, http://nourizadee.com/wp-content/uploads/2018/07/Presentation1-510x287.jpg 510w" sizes="(max-width: 1280px) 100vw, 1280px" />

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian
fa_IRPersian