سمینار تغییر نتایج تکراری

عملگرایی

 اولین قدم برای رشد در هر جنبه ای در زندگی، و نحوه اجرای آن

آدمهای زیادی، مدت هاست فقط تصمیمات زیادی در ذهن برای اجرا دارند.

مدت هاست می خواهند شغل شان، رابطه عاطفی شان و حتی مکان زندگی شان را تغییر دهند. زیرا از تجربه اش احساس رضایت ندارند.

اما با وجود این همه نارضایتی هنوز هم به شغل خود ادامه میدهند، در همان رابطه عاطفی هستند و همان جایی زندگی می کنند که از آن متنفرند.

چه عوامل و باورهایی موجب می شود تا افراد با وجود شناختن خواسته های واقعی شان و به وضوح رسیدن درباره ایجاد تغییرات اساسی در زندگی شان، باز هم مردد هستند و با این بهانه ها که:

هنوز زمانش فرا نرسیده.

هنوز به اندازه کافی مستقل نشده ام.

هنوز سرمایه کافی ندارم.

هنوز شناخت کافی ای از آینده ندارم!

و هزاران هنوز دیگر… ، خود را فریب می دهند!

 

اساس جهان بر تغییر استوار است.

 

نمی توانی در چنین جهانی که به واسطه استقبال از تغییرات، تبدیل به محلی قابل سکونت برای همه شده تو ساکن و بدون تغییر بمانی

همانگونه که قدرت آب، در حرکت و تغییر است و اگر ساکن بماند، می گندد، تو نیز اگر از تغییرات استقبال نکنی، مثل همان آب ساکن، فکر، توانایی ها و باورهایت فاسد می شود.

 

میزان تکامل و رشد تو در همه ابعاد وجودت، به اندازه شهامت، جرات و اشتیاق و استقبالت از تغییر است.

با پذیرش هر تغییر، بخش تازه ای از توانایی های وجودت کشف می شود که تا قبل از آن هرگز فرصت ظهور نیافته بود. به همین دلیل، به محض برداشتن اولین قدم در مسیر تغییر، شخص دیگری با توانایی های دیگری می شوی، که متفاوت از آدم قبلی است.

یادت باشد همیشه در زندگی ات، جایی هست که باید تغیییر کند. همیشه توانمندی ای در وجودت، با اشتیاق تو را صدا می زند،تا با بله گفتن به آن تغییر، خودش را پدیدار نماید.

به محض دیدن نشانه هایش، به آن اعتماد کن و انجامش بده. این تنها راه رشد توست.

 

شیوه آموزشی جدیدی که در سمینار تغییر نتایج تکرای ارائه می شود، شیوه ای است که نشان می دهد قوانین حاکم بر جهان هستی، به چه شکل در کار است و چگونه باید با آنها هماهنگ شد و آنها را در عمل اجرا نمود.

شیوه ای که عملاً چگونگی کنترل ورودی های ذهن را توضیح میدهد و با توجه و تکرار آگاهانه به نکات مثبت زندگی تان در گذشته، حال و آینده میتوان مهارتی را در خودمان ایجاد کنیم تا به مسیری هدایت شویم که به شکل بسیار ساده و در عین حال معجزه آسا برای دیگران به اهداف مان برسیم.

در این سمینار به نحوه شکل گیری باورهایتان، چه باورهای محدود کننده و چه باورهای قدرتمند کننده پی خواهید برد، و با ساخت باورهای درست در رابطه با اهدف تان و استفاده دايمی از این قوانین، که نتیجه نهایی اش، رضایت از همه جنبه های زندگی خواهد بود.

نتیجه اش آرامش حاصل از احساس کنترل داشتن بر تمام جنبه های زندگی تان است.

نتایج سمینار برای هر شخص، به اندازه باور به مطالبی که در سمینار گفته می شود و اجرای آن به صورت کامل و واقعی در زندگی دارد.

من با استفاده از این قوانین توانستم در مدت تقریبا ۲ سال درآمدم را ۶ برابر بکنم و کیفیت زندگی ام ارتقاع پیدا کرده و دوستان بسیار زیادی پیدا کرده ام که مثل خودم مشتاق یادگیری این قوانین هستند. در یک جمله اگر بخواهم بگویم نتایج قابل قبول در تمام جنبه های زندگیم گرفتم.

نتایج زندگی من،به اندازه تعهدم در اجرای این شیوه است. وقتی به نتایج اجرای این شیوه در زندگی ام نگاه می کنم، میبینم من خیلی کم از این قوانین استفاده کردم ولی باز هم نتایج بسیار خوبی نسبت به اطرافیانم گرفتم.
این شیوه ها ساده ترین و عملی ترین راه برای به کار بردن آموخته ها در مسیر رسیدن به خواسته هاست.

چرا باید از تغییرات با آغوش باز استقبال نمود؟

چگونه قادر به شناخت نشانه های تغییر شویم؟

قدم اول برای اجرای تصمیمات چیست؟ چه باورهایی برای برداشتنش لازم است و چگونه باید آن باورها ها را ساخت!

تمریناتی، که برای ساختن باورهای قدرتمند کننده در این باره باید انجام شود.

 هنگامی که شما پاسخ های درست را پیدا می کنید دچار شک می شوید زیرا این اطلاعات با آنچه که آموختید در تضاد است و زمانی که حقیقت را پیدا کردید شما شگفت زده خواهید شد و زمانی که شما قدرت خود را بدانید بر روی زندگی و هر چیزی که دارید حکومت می کنید و شما بهشت را روی زمین تجربه میکنید.

همه ما از یک اگاهی واحد هستیم که با اشکال مختلفی وجود داریم.

پادشاه درون و بیرون شما هستید. زمانی که شما به خودتان می آیدو خودتان را میشناسید متوجه خواهید شد که شما  خالق زندگی تان هستید،

اما اگر ندانید چه کسی هستید  فقط زندگی می کنید و این شما هستید که فقیر هستید.

این تدبیر به عواقب باور داشتن قدرت خارج از انسان اشاره دارد اگر باور داشته باشید که قدرت متعلق به کسی یا چیزی دیگر است پس انها بر زندگی شما حکومت خواهند کرد با این حال وقتی این تحقق پیدا کند که بدانیم ما هر کدام آگاهی هستیم که در همه چیز در حرکت هستیم و تمام قدرت از درون ما بیرون می آید ما میتوانیم در راه صعود و ثروت زندگی کنیم قدرت درون و بیرون شما وجود دارد به معنای واقعی کلمه شما بیرون خود را از درون آشکار می کنید اگر خودت رو نشناسی در فقر زندگی خواهی کرد و شما فقیر خواهید بود.

اعتقاد بر این است که شرایط بیرونی و افراد دیگر زندگی مردم رو کنترل میکند اما با این تفکر زندگی ثروتمندانه ای که حق خودشان است را از خود دور میکنند انها افکارشان را آشکار میکنند.

اگر ما از چیزهایی که ما را ناراحت میکند دور نشویم و قدرت درونیمان را باور کنیم هر چیزی را می توانیم تغییر بدهیم و درنهایت این واقعیت را در زندگیمان تجربه خواهیم کرد.

ما همیشه این قدرت را درون خودمان داشته ایم اما ان را از دست داده ایم این چیزی نیست که ما مجبور باشیم آن را تجربه کنیم اگاهی حال حاظر بخشی از همه چیز است.

زمانی که شما با یک فکر و احساس در یک سیگنال قدرتمند هستید اون موقع این قدرت رو دارید که با جهان هستی صحبت کنید.

من میدونم مردم درخواست میکنن درخواست میکنن ، درخواست میکنن ، درخواست میکنن ، اما هیچ اتفاقی رخ نمیده چون منظور درخواست کردن با صدای خودمون نیست درخواست کردن این نیست که بگی لطفا لطفا اینو به دنیای من بیار این درخواست کردن نیست درخواست کردن باید به زبانی باشد که زبان الهی یا جهان هستی آن را میشناسد این زبان زبان معنی داریه نه صدای ما.

جهان صدای قلب ما رو میشناسد. به یاد داشته باشید احساساتی که در قلب ما ایجاد میشوند امواج الکتریکی و مغناطیسی هستند ، این زبان ، زبان شناخته شده جهان است  بنابراین وقتی در قلبتون احساسی رو ایجاد میکنید دقیقا مثل زمانی که پاسختون رو از جهان دریافت کردید که این امواج الکتریکی و مغناطیسی رو ایجاد میکنه که به شما پاسخ میده.

 

شما باید رویای آینده خود را در واقعیت کنونی ایجاد کنید واقعیت حال حاظر با احساس کردن ارزوهایتان ایجاد می شود تا جایی که اون اتفاق واقعا همین الان رخ داده

 

زمانی که شما احساسات و درخواست ها را با هم دارین این چیزی است که در قلب ما اتفاق می افتد نه در ذهن ما احساسات و درخواست ها بدون قضاوت بدون پاسخ داده میشوند و احساساتی که از نتیحه می آیند احساسات از نتیجه ای که همین الان رخ داده.

افراد خودشان را قربانی شرایط میکنند خودتان را از هر واقعیتی که به شما کمک نمیکند آزاد کنید چه شخصیتی رو دوست دارید تصورات غلط در مورد خودتان باید با اگاهی واقعی اینکه چه کسی میخواهید باشید جایگزین شوند  قدرتی که همه ما داریم…

 

http://waterse.ir/wp-content/uploads/2016/12/garanty.png

من، اسکندر نوری‌زاده (مدرس سمینار)، به اثربخشی و کاربردی بودن این سمینار را ضمانت می‌کنم و به تاثیر گزاربودن ۱۰۰٪ سمینار معتقدم. به علت این‌که خودم با استفاده از این تکنیک‌ها و شناختی که از خودم پیدا کردم و رعایت اصول و مباحثی که در این سمینار به آن اشاره خواهم کرد مسیر زندگیم را تغییر دادم. برای اولین بار وقتی که با این قوانین آشنا شدم و کسانی که این اصول را به من درس می‌دادند وقتی از آنها وقت مشاوره گرفتم و گفتم که میخواهم مدرس و مربی موفقیت شوم اکثریت به من گفتند که نمی‌توانم مدرس شوم به قول خودشان نشانه‌ای از استعداد و مهارت سخنرانی و مدرسی در من دیده نمی‌شد. ولی به لطف خدای مهربان من با شناخت باورهای محدود کننده و ساختن باورهای جدید و تمرین و تکرار زیاد مباحثی در این سمینار به آنها اشاره خواهم کرد، توانسته‌ام بخش اعظم زندگی ام را تغییر دهم. من هم مثل اکثر افراد نتایج تکراری زیادی از قبیل ناتوانی در وصول طلبها و ناتوانی در ارتباط برقرار کردن و روابط بد عاطفی و …  تغییر دادم. من این ضمانت را به شما میدهم که درصورت عدم رضایت شما از مطالب ارائه شده در این سمینار تمام وجه پرداختی درهمان روز با رضایت کامل پرداخت خواهم کرد. از این بابت آسوده باشید که هیچ ریسکی انجام نمی‌دهید!

این دوره برای کیست؟!

این دوره برای تمام عزیزانی که می‌‌خواهند نتایج تازه و بهتر خلق کنند و قصد بهبود نتایج تکراری را دارند. در یک جمله کسانی که میخواهند خود واقعی شان را زندگی کنند.

اگر در این دوره شرکت نکنم چه می‌شود؟

راهکار تغییر پیشرفته

هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد! طبق قانون ویلفرد پارِتو ۸۰ درصد افراد از ترس های خود فرار می کنند و به جای رو به رو شدن با آن بهانه هایی پیدا می کنند که به صورت موقت از شر آن خلاص شوند. بهانه ها زیاد هستند؛

الان وقت ندارم!

باشه بعد از تعطیلات!

حالا فعلاً که من کاری ندارم!

چی میخواد بگه تو این دوره؟!

من استعدادم کجا بود!!!…

مخم این‌که پارتی داشته باشی مهارت کیلویی چند!

پول باشه همه چی درست می‌شه…

برای من که تا حالا مشکلی پیش نیومده…..

من که کار مهمی نمی خوام انجام بدم…

اما شما که تا الان این مطالب را به دقت خوانده اید، مطمئناً جزو ۲۰ درصد برتر جامعه هستید. ۲۰ درصدی که به دلیل شجاعت خود و توانایی رو به رو شدن به ترس ها و مشکلات به ۸۰ درصد باقی مانده مدیریت خواهند کرد….

2 دیدگاه برای “سمینار تغییر نتایج تکراری

  1. مهین برزو گفته:

    عالی اقای نوری زاده خیلی خوب بود که این فایلها صوتی بود و مرتب میشد گوش داد مثلا توی ماشین یا در حال پیاده روی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian
fa_IRPersian