رازهای موفقیت در یک نگاه

رازهای موفقیت

رازهای موفقیت در واقع دیگر راز نیستند. امروزه فاکتورهای مهم موفقیت در اختیار عموم مردم قرار دارند. اما از آنجایی که بیش از ۹۰ درصد مردم این فاکتورها را باور ندارند و آگاهانه و عملا آن را در زندگی خود به کار نمی‌برند هنوز به عنوان راز تلقی می‌شود.  

احساس خوب در هر لحظه

ایجاد احساس خوب مهمترین عاملی است که برای ارسال فرکانس‌های جذب موفقیت و ثروت مورد نیاز است. به طوری که آن را شاه‌کلید قانون جذب و موفقیت می‌دانند. اصل دلیل ایجاد باورهای خوب این نیست که تنها این باورهای خوب برای ما موفقیت و ثروت را جذب می‌کنند. این احساسات ماست که ارتعاشات و فرکانس‌های موفقیت را تولید می‌کند نه مستقیما خود باورهای ما.

اهمیت باورها از آنجا ناشی می‌شود که باورها خود منجر به تولید احساس در ضمیر ناخودآگاه ما می‌شوند. هر باوری حتما احساسی به دنبال خود دارد. باور خوب احساسات خوب و حال خوب و باورهای منفی هم احساسات منفی و حال بد را برای صاحب آن ایجاد می‌کند. این احساسات ماست که فرکانس‌های خواسته‌ها و ناخواسته‌های ما را به جهان ارسال می‌کند. فرکانس‌هایی که از احساسات خوب شکل می‌گیرند فرکانس‌هایی در جهت خواسته‌ها و شرایط دلخواه ما و احساسات منفی فرکانس‌هایی در جهت ناخواسته‌ها و شرایط مخالف خواست ما به کائنات ارسال می‌کنند.

شکرگزاری

پایه و اساس رازهای موفقیت شکرگزاری برای داشته‌های اکنون و آنچه که می‌خواهیم در آینده داشته باشیم است. افراد موفق و ثروتمند  معتقدند شکرگزاری دارایی‌ها، نعمت و ثروت و موفقیت بیشتری به زندگی افراد جذب می‌‌کند.  شکرگزاری یعنی قدردانی از داشته‌ها. یعنی رضایت و احساس خوب بخاطر آنچه که داریم. یعنی توجه به داشته‌ها و خواسته‌ها و به تبع آن ایجاد رضایت و احساس خوب و در نتیجه ارسال فرکانس‌های قوی به کائنات و جذب ثروت‌های جهان.

بخشش

یکی از تکنیک‌های کسب ثروت به جریان انداختن پول و جلوگیری از راکد ماندن آن است. همانطور که می‌‌دانید زایش و تولید در جاری بودن است و مرگ و فساد در رکود و سکون ایجاد می‌‌شود. ثروتمندان به این راز پی برده‌اند. به راز به جریان انداختن ثروتشان و آن را عملا در زندگی‌شان انجام می‌‌دهند. از جمله روش‌هایی که ثروتمندان پول خود را در کائنات به جریان می‌اندازند بخشیدن آن به افراد دیگر است. بخشش درهای ثروت را به روی شما باز می‌‌کند.

رازهای موفقیت

اگر به دنبال ثروت هستید باید افکار و باورهای ثروتمندانه داشته باشید. باید احساس دارا بودن را در خودتان ایجاد کنید. یکی از راه‌هایی که احساس وفور نعمت را در زندگی به شما می‌دهد بخشیدن است. وقتی می‌بخشید به صورت ناخودآگاه این احساس در شما شکل می‌گیرد که «من به قدری دارا هستم که بتوانم ببخشم».

عفو و بخشایش

از دیگر رازهای موفقیت عفو بخشایش است.  این بخشایش هم شامل بخشایش خود و هم شامل بخشایش دیگران می‌شود. اگر احساس گناه می‌کنید و یا از کسی ناراحتید این احساس بدترین احساسی است که می‌تواند ثروت و موفقیت را از شما دور کند. همانطور که بارها و بارها گفته‌ام رابطه اتفاقات و شرایط زندگی شما با احساسات شما یک رابطه کاملا مستقیم است. احساسات خوب مساوی اتفاقات خوب و احساسات بد مساوی اتفاقات و شرایط بد است. دلیل تلاش برای بخشیدن خود یعنی از بین بردن احساس گناه که یک احساس بسیار منفی است. این احساس شما را در حالت احساسی نالایق بودن نسبت به دریافت نعمت‌های الهی قرار می‌دهد. نبخشیدن دیگران هم یعنی ماندن در احساس کینه و نفرت نسبت به دیگران است که این هم یک احساس بسیار بد و مخرب و مانع جذب نعمت‌های الهی به زندگی شما می‌شود.

اعتقاد به فراوانی

اعتقاد به فراوانی دروازه گشایش نعمت‌ها و فرصت‌ها به زندگی هر انسانی است. مهمترین عاملی که باعث محروم ماندن اغلب انسان‌ها از ثروت جهانی است باور نداشتن آن‌ها “به وفور نعمت و ثروت در کائنات” است. بسیاری از احساسات محدودکننده و صفات ناپسند و فقرآفرین که در وجود برخی از انسان‌ها قرار دارد ریشه در باور نقصان و کمبود نعمت در جهان است. احساساتی مانند ترس، صفاتی مانند طمع، حسادت، خساست و …

باور  فراوانی یعنی اعتقاد قلبی به اینکه در جهان برای ثروتمند شدنِ همه انسان‌ها،  ثروت و نعمت به اندازه کافی وجود دارد. باور به فراوانی نه تنها در زمینه‌های ثروت و مالی وجود دارد بلکه در هر زمینه‌ای از جمله روابط، همسر، ایده‌ها و فرصت‌ها، شغل و کسب و کار و چه که تصورش را بکنید صدق می‌کند.

اگر باور شما در هر زمینه‌ای باور کمبود باشد دروازه‌های فراوانی جهان بر روی ذهن شما بسته می‌شود. ذهن شما چون به فراوانی باور ندارد هیچ ایده‌ای برای خواسته‌ نخواهد یافت.

 

2 دیدگاه برای “رازهای موفقیت در یک نگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian
fa_IRPersian