قوانین موفقیت در جذب همسر دلخواه

جذب همسر دلخواه. شاید این عنوان شما را به تعجب بیاندازد. و با خود بگویید مگر می‌توان همسر دلخواه را به سوی خود جذب کرد. باید بگویم بله. جذب همسر دلخواه هم مانند جذب ثروت قوانین خاص خود را دارد.

داشتن شریک زندگی رویایی آرزوی هر دختر و پسری است. انسان‌ها همیشه در آرزوی داشتن یک شریک زندگی رویایی هستند. عده‌ای از همان کودکی رویای رسیدن به جفت دلخواهشان را در ذهن پرورش می‌دهند. معیارهایشان را بارها و بارها در ذهنشان مرور می‌کنند. هر چه سن انسان و تجربه‌اش از زندگی بیشتر می‌شود معیارهایش واقع‌بینانه‌تر و پخته‌تر می‌شود. اما متاسفانه عده زیادی از انسان‌ها باز هم در انتخاب خود اشتباه می‌کنند. شاید از بین هر ۱۰ زوجی که در اطرافمان می‌بینیم به زحمت یک زوج زندگی شیرینی در کنار هم دارند. البته دلیل این امر آن نیست که زوج‌های خوشبختی کمی در دنیا وجود دارند. یک دلیلش مداری است که به خاطر باورهایمان در آن قرار گرفته‌ایم. مهمترین دلیلش این است که اغلب افراد ازدواج را به شانس و قسمت ربط می‌دهند. آن‌ها معتقدند ازدواج همانند یک هنداونه دربسته است. انتخاب شریک زندگی شانسی است. یا هر باور محدودکننده دیگری.

اما باید بدانید که پیدا کردن شریک مناسب زندگی و جذب همسر دلخواه امکان‌پذیر است . اگر قوانین آن را بدانید و به آن‌ها عمل کنید و البته صبور باشید همسری مطابق با معیارهای خود پیدا خواهید کرد.

من با زوج‌های موفق بسیاری صحبت کرده‌ام. زوج‌های موفقی که با عمل کردن به قوانین جذب، همسر دلخواهشان را پیدا کرده‌اند. برخی از آن‌ها گفتند به دلیل آگاه نبودن از قوانین درست جذب همسر دلخواه چار اشتباه در انتخاب شده‌اند. برخی بارها وارد روابط نادرست شده‌اند و در نهایت با آشنایی با قوانین و عمل به آن توانستند همسر مناسب و مطابق با معیارهایشان پیدا کنند.

مرحله ۱ – کنار گذاشتن افکار محدودکننده در مورد ازدواج  و روابط عاشقانه

یکی از راه‌های تغییر مدار در گام اول تغییر باورهای شماست. مهمترین باورهایی محدودکننده در مورد “رابطه” جملات زیر است:

  • عشق حقیقی فقط مال قدیماست. این روزها دیگر عشق واقعی وجود ندارد.
  • آدم خوب پیدا نمی‌‌شود. اگر هم پیدا شود نصیب من نمی‌شد. (خود را لایق عشق ندانستن)
  • باید خیلی خوشتیپ یا پولدار باشم تا دیده شوم.
  • من لیاقت داشتن یک عشق رویایی رو ندارم
  • سن من از یک ازدواج خوب و رویایی گذشته است. در این سن کسی به من توجه نمی‌کند
  • همه گزینه‌های مناسب در حال حاضر ازدواج کرده‌اند. دیگر گزینه خوبی وجود باقی نمانده است.

و ده‌ها جمله محدودکننده دیگر که شما باید خودتان تلاش کنید این جملات را شناسایی کنید. در مرحله بعد باید در صدد تغییر این باورها بر بیایید. برای تغییر این باورها از جملات تاکیدی شروع کنید:

  • روزی صدها زوج عاشق در این شهر با هم آشنا می‌شوند.
  • روزی صدها زوج عاشق در این شهر با هم ازدواج می‌کنند.
  • در دنیا هزاران زوج عاشق سال‌هاست زندگی شیرین و عاشقانه‌ای را با هم تجربه می‌کنند.
  • صدها دختر (پسر) مطابق با معیارهای من وجود دارند که در انتظار جذب همسر دلخواهشان هستند.

مرحله ۲ – مرحله عملی جذب همسر دلخواه

این مرحله خود شامل ۴ گام است.

گام اول:  روی کاغذ یک جدول با دو ستون رسم کنید. در یک ستون معیارهایی که نمی‌خواهید شخص مقابلتان داشته باشد بنویسید. مثلا عصبانی، نامهربان، بی‌قید و بند و … در ستون مقابل در برابر هر کدام از گزینه‌های قبل عکس آن را بنویسید. مثلا در برابر عصبانی بنویسید آرام در مقابل نامهربان بنویسید مهربان، در مقابل بی‌قید و بند بنویسید دارای چهارچوب‌های درست برای زندگی

گام دوم:  سپس معیارهای مثبتی را که نوشته‌اید دوباره و چند باره بخوانید. اگر معیار مثبت دیگری وجود دارد که می‌خواهید همسرتان داشته باشد به این لیست اضافه کنید.

گام سوم:  با هر کدام از معیارهای مثبت یک جمله پر احساس بنویسید. مثلا “وقتی تصور می‌کنم که همسری آرام دارم خیلی احساس خوبی در من ایجاد می‌شود”. “تصور اینکه من یک همسر مهربان دارم خوشحالم می‌‌کند و … . “از اینکه همسری پایبند به خانواده داشته باشم احساس اطمینان و آرامش می‌کنم”.

گام چهارم: هر روز صبح بعد از بیداری و هر شب قبل از خواب این یادداشت را مرور کنید. سپس در طول روز خواسته‌تان را رها کنید. تا قانون رهایی را برای رسیدن به خواسته‌تان در کائنات فعال کنید. باید به فعالیت‌های روزمره‌تان برسید. نباید نگران و دل‌مشغول باشید. برای رسیدن به سایر اهدافتان با آرامش و شادی تلاش کند. بدانید که اگر بیقرار باشید هرگز به خواسته‌تان نمی‌رسید. زیرا بی‌‌قراری و ناآرامی یعنی باور کمبود، و ضمیر ناخودآگاهت شما را از رسیدن به خواسته‌هایی که به آنها وابسته هستید دور خواهد کرد.

جذب همسر

مرحله ۳ – شگرگزاری و احساس شادی

برای روابطی که دارید (خانواده، دوستان، همکاران) و خواهید داشت شکرگزاری کنید.  برای روابط قشنگی که می‌بینید هم شکرگزاری کنید خوشحال شوید. مثلا اگر در خیابان یک زوج خوشحال می‌بینید خوشحال شوید و آن را نشانه وجود زوج‌های عاشق بی‌شماری بدانید که شما هم روزی جزئی از آنها خواهید شد. با دیدن یک زوج عاشق یا خواندن یک داستان عاشقانه یا دیدن یک فیلم عاشقانه هرگز، هرگز و هرگز حسرت نخورید و نگویید “ای کاش من هم چنین احساسی را تجربه می‌کردم.” بلکه خوشحال شوید و لذت ببرید از اینکه در جهان اینقدر عشق وجود دارد. اینقدر روابط عاشقانه زیاد است. اینقدر فراوانی هست.

مرحله ۴ – خودسازی

این گام مهمترین گام در مراحل جذب همسر دلخواه است. روی شخصیت خودتان کار کنید. تمام معیارهایی را که از همسر آینده‌تان انتظار دارید اول در خودتان ایجاد کنید. اگر آرامش، مهربانی، وفا و … جزو معیارهای شماست مطمئن باشید جزو معیارهای شخص مقابل شما هم هست. زیرا زوج مقابل شما هرگز دوست ندارد با یک شخص عصبانی، نامهربان، بی‌قید و بند ازدواج کند.

زیرا در قانون جذب فرکانس‌های مشابه همدیگر را جذب می‌کنند. اگر عصبانی هستید بر روی آرامش خودتان کار کنید. شخص آرامی باشید. اگر شخص عجولی هستید تلاش کند آرام باشید و در کارها عجله نکنید. اگر می‌خواهید همسری داشته باشید که همیشه به شما وفادار باشد، ویژگی وفاداری را در شخصیت خودتان تقویت کنید. تمام ویژگی‌های دیگر را در خودتان ایجاد کنید. اگر معیارهایی که در همسرتان می‌خواهید در خودتان ایجاد نکنید، شخص مناسب و مطابق با معیارهایت به سوی شما جذب نمی‌شود.

توجه بسیار مهم

در این مسیر بسیار احتمال دارد دچار روابط نادرست شوید. شاید تصور کنید این رابطه همانی است که می‌خواهید. اما گول روزهای خوب اول آشنایی را نخورید. نشانه رابطه درست شادی هر دوی شما در رابطه است. فداکاری در رابطه معنا ندارد. اگر بیش از حد فداکاری کنید اشتباه است. فداکاری هم اگر لازم باشد باید دو طرفه و به یک اندازه از سوی هر دوی شما باشد. هر چه بیشتر روی شخصیت خودتان کار کنید و هر چه اعتماد به نفس و عزت نفستان  بیشتر باشد کمتر دچار روابط اشتباه خواهید شد.  در مرحله شناخت همدیگر دچار احساسات نشوید. کاملا منطقی همه چیز را بسنجید، آنچه را که هستید صادقانه بیان کنید. این جمله زیبا را نمی‌دانم دیالوگ کدام فیلم است اما خیلی دوستش دارم: “عشق یعنی اینکه حالت خوب باشه”. این حال خوب نه برای یک روز یا یک ماه یا یک سال اول آشنایی است. بلکه برای یک عمر است. آن را جدی بگیرید.

نکته بسیار مهم و قابل توجه این که شما باید و باید این تمرینات را انجام دهید البته اگر دوست دارید زمان رسیدن به هدف شما کوتاه شود طبق تحقیقاتی که انجام شده تنها ۳درصد از افراد جامعه اهل آموزش هستند و از این ۳درصد فقط ۱درصد از آنها به آوموزش‌های خود جامعه عمل می‌پوشانند و من مطمئنم که شمایی که این مقاله را مطالعه می‌کنید جزو ۳ درصد جامعه هستید و برای این‌که جزو ۱ درصد قرار بگیرید باید دست به عمل و اقدام بزنید

تغییر باید از خود شما آغاز شود…

خواهشمندیم با دیدگاه سازنده خود ما را در ارائه هرچه بهتر مقالات یاری نمایید.

با سپاس تیم آموزشی و تحقیقاتی نوری‌زاده

1 دیدگاه برای “قوانین موفقیت در جذب همسر دلخواه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian
fa_IRPersian