چگونه زمان رسیدن به هدف را کوتاه کنیم؟(قسمت چهارم)

چگونه زمان رسیدن به هدف را کوتاه کنیم؟

به شخصه عاشق این جمله هستم؛‌ که چگونه زمان رسیدن به اهداف را کوتاه کینم؟ به این علت که وقتی این مطالب را برای شما همراهان گرامی سایت nourizadee.com آماده می‌کنم به نوعی برای خودم این قوانین و تکنیک‌ها مرور، تکرار و تمرین می‌شود. در این مقاله قصد دارم به تکنیکی اشاره کنم که اگر هر شخصی با دقت آن را به کار بگیرید حتما زمان رسیدن به هدف را برای خود کوتاه خواهد کرد.

قانون کلام در رسیدن به هدف

https://www.eaganindependent.com/wp-content/uploads/2017/11/240_F_127680647_ftg7ePFlhVFxVuOZhOjnUVGD6XjHNzUt.jpg

 

برای اولین بار با قانون کلام با این شعر آشنا شدم؛
کلام از ارمغان‌های خدایی است     برای نشر و عشق و آشنایی است
حریم حرمت‌اش دائم نگه دار         از این نعمت به خوبی بهره بردار
اگر هرگز از کسی نگویی بد        به پچ‌بچ حاجت‌ات هرگز نی‌افتد

و بعد از آن در کتاب فلورانس اسکاول‌شین این قانون را به خوبی درک کردم که قانون کلام نقش بسیار بزرگی در شکل گیری زندگی من دارد و من با استفاده درست از این قانون می‌توانم زمان رسیدن به هدف و خواسته‌هایی که دارم را کوتاه کنم و موقعی ایمان کامل به قانون آوردم که در آيه اول قرآن با اقراء یعنی بخوان به پیامبر گرامی ما نازل شده است. که بسیار قانون کلام را در ذهن من پر رنگ‌ کرده است. شما از پس می‌توانید با صحبت کردن درباره اهداف و خواسته‌هایتان، البته به نکات مثبت و این‌که وقتی من به اهدافم برسم چه میزان حس شادی و لذت را تجربه خواهم کرد و این که چه راحت به خواسته‌ها و اهدافم رسیدم به شما خیلی خلیی کمک خواهد کرد تا زمان رسیدن به اهداف را کوتاه خواهد کرد من در مقاله اول: چگونه زمان رسیدن به هدف را کوتاه کنیم؟ به اهمیت نوشتن اهداف اشاره کردم و در مقاله دوم:چگونه زمان رسیدن به هدف را کوتاه کنیم؟ به در مورد اهمیت باور کردن به اهداف و شکل دادن و ایجاد باور که من لایق این اهداف هستم صحبت کردیم که شما باید این باورها را خیلی زیاد تکرار می‌کردید در مقاله سوم؛ چگونه زمان رسیدن به هدف را کوتاه کنیم؟ به تکنیک: بشوید قبل از این‌که بشوید اشاره کردیم. این مقالات را مکمل هم دیگر هستند.

چگونه از قانون کلام در رسیدن به هدف استفاده کنیم؟

https://d28htnjz2elwuj.cloudfront.net/wp-content/uploads/2016/12/22164050/speech-free-speech-zone-fsz-feat.jpg

 

با یک مثال کاربرد این قانون را برای شما شرح خواهم داد به عنوان مثال هدف شما قبول شدن در یک رشته خاص یا به دست آوردن مبلغ مشخصی از پول هست هست، و ما فرض را بر این می‌گذاریم که شما مراحل قبلی که در مقالات قبلی به آنها اشاره شد را رعایت کرده‌اید. و از این تکنیک و قانون هم می‌خواهید استفاده کنید. خودتان را به سه یا پنچ سال آينده ببرید و از آینده به گذشته نگاه کنید و درباره وضعیت حال حاضرتان که در آینده هستید حرف بزنید و شرح دهید که در آن رشته به چه دست آوردهایی رسیده‌اید و چه کارهایی انجام دادید و با نمرات بسیار عالی دروس را پشت سر گذاشته‌اید. یا از راه‌های بسیار ساده و عالی به این مبلغ رسیدم و اصلا هم برای من کسب این پول سخت نبود و درباه کارهایی که دوست دارید با آن پول انجام بدهید صحبت کنید یا این که این پول در کجا به چه شکل سرمایه گذاری کردید و… اگر بخواهید بدانید که تمرین را درست انجام دادید و از قانون کلام درسا استفاده کردید به احساس‌تان توجه کنید اگر حس شادی و لذت از آن هدف و خواسته به شما دست داد یعنی درست تمرین کردید یا اگر غیر این باشد درست تمرین نکردید.

رسیدن به هدف

نکته؛ حتما لازم نیست شما با یک شخص خاص صحبت کنید، اگر کسی را پیدا کردید که با آن شخص صحبت کنید که چه خوب در غیر این صورت این صحبت‌ها را با خودتان انجام دهید.

نکته بسیار مهم و قابل توجه این که شما باید و باید این تمرینات را انجام دهید البته اگر دوست دارید زمان رسیدن به هدف شما کوتاه شود طبق تحقیقاتی که انجام شده تنها ۳درصد از افراد جامعه اهل آموزش هستند و از این ۳درصد فقط ۱درصد از آنها به آموزش‌های خود جامعه عمل می‌پوشانند و من مطمئنم که شمایی که این مقاله را مطالعه می‌کنید جزو ۳ درصد جامعه هستید و برای این‌که جزو ۱ درصد قرار بگیرید باید دست به عمل و اقدام بزنید.

تغییر باید از خود شما آغاز شود…

خواهشمندیم با دیدگاه سازنده خود ما را در ارائه هرچه بهتر مقالات یاری نمایید.

با سپاس تیم آموزشی و تحقیقاتی نوری‌زاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian
fa_IRPersian