چگونه زمان رسیدن به هدف را کوتاه کنیم؟(قسمت سوم)

رسیدن به هدف

زمان رسیدن به هدف بحث بسیار شیرینی است و در مقالات قبلی درباره این مبحث صحبت کردیم که شما با یادگیری مهارت‌ها می‌توانید و به کار گیری آنها واقعا این توانایی را در خودتان ایجاد می‌کنید تا زمان رسیدن به هدف را کم کنید. من در مقاله اول چگونه زمان رسیدن به هدف را کوتاه کنید؟ اهمیت نوشتن را برای شما شرح دادم و در مورد این موضوع که باید باور رسیدن به اهداف را در خودمان ایجاد کینم که مطمنم به ما کمک خواهد کرد که زمان رسیدن به هدف را کم کنیم.

زمان رسیدن به هدف

همان طور که در مقالات قبلی به این موضوع اشاره شد که زمان رسیدن به هدف برای هر شخصی بسیار متفاوت است و هر شخص با عمل و اقدامی که برای آن هدف انجام می‌دهد که البته بخشی اعظم این اقدام و عمل در ذهن شخص باید صورت بگیرد تا زمان رسیدن به هدف را کوتاه کند.

تکنیک کم کردن زمان رسیدن به هدف

هدف از موفقیت

به گقته آنتونی رابینز بشوید قبل از این که بشوید جمله‌ای است که زمان رسید به هدف را کوتان خواهد کرد. فرض کنیم که اهداف شما دو برابر کردن درآمد‌تان است چطور از این تکنیک استفاده کنیم؟ اگر درآمد شما دوبرابر می‌شد چه کارهایی را انجام می‌دادید و چطور راه می‌رفتید و چگونه صحبت می‌کردید و… حالا شما همان ژست و فیگور را به خودتان بگیرید و تمرین کنید و حالات و رفتاری که در صورت دو برابر شدن درآمدتان انجام می‌دادید را از همین الان انجام دهید تا زمان رسیدن به هدف را کوتاه کنید.

چه قدر این تکنیک را انجام دهم تا زمان رسیدن به هدفم کوتاه شود

شما تکنیک بشوید قبل از این‌که بشوید را این قدر باید تکرار کیند تا واقعا برای شما طبیعی و بدیعی شود. یعنی باید احساس کنید که الان به خواسته خودتان رسیده‌اید و هر چه قدر این تکنیک را زیاد تمرین کنید باید حس رسیدن به هدف در وجود شما باید شکل بگیرید اگر این‌گونه حس نکردید یعنی تمرین را درست انجام ندادید.

نکته بسیار مهم و قابل توجه این که شما باید و باید این تمرینات را انجام دهید البته اگر دوست دارید زمان رسیدن به هدف شما کوتاه شود طبق تحقیقاتی که انجام شده تنها ۳درصد از افراد جامعه اهل آموزش هستند و از این ۳درصد فقط ۱درصد از آنها به آوموزش‌های خود جامعه عمل می‌پوشانند و من مطمئنم که شمایی که این مقاله را مطالعه می‌کنید جزو ۳ درصد جامعه هستید و برای این‌که جزو ۱ درصد قرار بگیرید باید دست به عمل و اقدام بزنید

تغییر باید از خود شما آغاز شود…

خواهشمندیم با دیدگاه سازنده خود ما را در ارائه هرچه بهتر مقالات یاری نمایید.

با سپاس تیم آموزشی و تحقیقاتی نوری‌زاده

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian
fa_IRPersian