چگونه زمان رسیدن به هدف را کوتاه کنیم؟(قسمت دوم)

زمان رسیدت به هدف

در مقاله اول: چگونه زمان رسیدن به هدف را کوتاه کنیم؟ با داستانی کلاسیک اهمیت مکتوب کردن و نوشتن اهداف را توضیح دادیم که امیدواریم بعد از مطالعه آن مقاله به نکاتی که اشاره کرده بودیم، را رعایت کرده باشید و تمرینات را انجام داده باشید و در این مقاله گام بعدی که به کم کردن زمان رسیدن به هدف بسیار کمک شایانی خواهد کرد.

نکته بسیار مهم؛ دانستن  وآگاهی از قوانین بسیار ضروری و لازم است اما کافی نیست. و شما باید به آگاهایی‌هایی که یاد می‌گیرید باید جامعه عمل بپوشانید و «دنیا به عمل پاداش می‌دهد».

کم کردن زمان رسیدن به هدف

گام بعدی در کم کردن زمان رسیدن به هدف این که برای خودتان ثابت کنید که رسیدن به اهدافی که تعین کردید امکان پذیر است، به عبارتی باور کنید که شما می‌توانید به اهداف‌تان برسید. به گفته استفان کاوی؛ وقتی کاری را شروع می‌کیند باید آخر آن را هم ببینید و شما این اصل را نه تنها در کم کردن زمان رسیدن به هدف بلکه در تمام موارد زندگی آن را رعایت کنید.

چگونه با باور پذیر کردن اهداف زمان رسیدن به آن را کم کنیم؟!!!

 

شما بعد از تعین هدف و نوشتن آن برای خود با پیدا کردن آدم‌هایی که به آن هدف رسیدن برای خودتان الگو پیدا کنید تا ذهن شما باور کند که رسیدن به ادهداف‌تان امکان پذیر است. و در شما همان کارهایی که الگوی‌تان انجام داده انجام دهید شما قطعا به اهداف‌تان خواهید رسید. باید این گفته و تئوری‌ها را در قالب مثال برسی کینم شما می‌خواهید یک کیک خونگی درست کیند و تا حالا اصلا تجربه درست کردن کیک را ندارید ولی یک دستور بخت از یک آشپز بسیار معروف دارید و به شما اگر قدم به قدم آن دستور پخت عمل کیند، و تمام مواد اولیه آن را به همان وسواس تهیه کیند شما قادر خواهید بود تا یک با همان طعم و کیفیت آماده کیند و شما با نوشتن اهداف و پیدا کردن شخصی که به اهداف شبیه به اهداف شما رسیده و الگو قرار دادن آن شخص و با انجام دادن کارهایی که الگوی شما انجام داده زمان رسیدن به اهداف‌تان را کم کنید. به این علت که شما وقتی شروع کنید به از حرکت امکان این که به مسائل و مشکلاتی بربخورید بسیار زیاد است و با رعایت نکاتی که از الگوی‌تان یاد می‌گیرید امکان روبرو نشدن با این مسائل بسیار زیاد است و اگر هم به نکاتی برخوردید که شما را از مسیر اهداف‌تان دور کند در مدت زمان کمتری به مسیر برخواهید گشت.

الگوها را از کجا پیدا کنیم؟

در عصر حاضر شما با یک جستجوی ساده می‌توانید در اینترنت می‌توانید الگو پیدا کیند که به شما کمک می‌کند تا در مسیر اهداف‌تان قرار بگیرید. ولی به شما توصیه می‌کنم پا را فراتر بگذارید در شهر و محل زندگی‌تان دنبال این چنین آدم‌هایی بگردید و از نزدیک با این اشخاص صحبت کیند و به شما قول می‌دهم هنگامی که شما حرکت می‌کنید خداوند آدم‌ها و شرایطی سر راه شما قرار خواهد داد تا به خواسته‌هتان برسید و برای ثابت کردن گفته‌هایم دست به عمل بزنید و خواهید دید که همه این نکات واقعیت دارند یادتان باشد که به خودتان زمان بدهید و به این فکر نکنید که جطور امکان پذیر است. شما درخواست کیند و حرکت کنید و خداوند‌ شرایط را محیا خواهد کرد.

تغییر باید از خود شما آغاز شود…

خواهشمندیم با دیدگاه سازنده خود ما را در ارائه هرچه بهتر مقالات یاری نمایید.

با سپاس تیم آموزشی و تحقیقاتی نوری‌زاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian
fa_IRPersian